Soak Celebration strijkspray smoothing FS08C
Omschrijving
Soak strijkspray ondersteunt het gladmaken van kreukels en maakt strijken eenvoudiger. De zetmeelvrije spray verfrist stoffen, helpt statische lading te verminderen en laat geen zichtbare restjes achter. De geur Celebration heeft frisse, zachte tonen die zijn geïnspireerd op rode rooibosthee.
Productomschrijving
Soak Strijkspray smoothing AFS07 is een zetmeelvrije spray voor kleding en textiel. De spray helpt kreukels te verminderen, ondersteunt het gladstrijken van stoffen en kan ook worden gebruikt om kleding tussen wasbeurten door op te frissen. De fijne verneveling zorgt voor een gelijkmatige verdeling over de stof en de Celebration geur helpt een muffe geur te verminderen en geeft de stof een frisse, zachte geur.
Gebruik de spray in combinatie met een stoom- of droogstrijkijzer op de aanbevolen stand van het kledingstuk. Spray het kledingstuk gelijkmatig in en herhaal indien gewenst voor extra stevigheid in de stof. De formule is ontwikkeld zonder zetmeel, waardoor de spray niet schilfert en geen plakkerige laag achterlaat.
De geur Celebration is een bekende geur binnen het Soak assortiment. Deze geur is geïnspireerd op rode rooibosthee en heeft een frisse, zachte geurbeleving die goed past bij het verzorgen van fijne stoffen, lingerie en kleding.
De formule is gemaakt met plantaardige, biologisch afbreekbare ingrediënten en bevat geen fosfaten, sulfaten of kleurstoffen. De fles bestaat uit 100% gerecycled plastic en kan opnieuw worden gerecycled. Zo is de spray ook een bewuste keuze voor het verzorgen van kleding en textiel.
Kenmerken van de Soak strijkspray
- Zetmeelvrije spray voor strijken en gladmaken.
- Helpt kreukels te verminderen en kan nieuwe kreukvorming helpen beperken.
- Te gebruiken met een stoomstrijkijzer of droogstrijkijzer.
- Verfrist stoffen tussen wasbeurten door.
- Fijne verneveling voor gelijkmatige verdeling.
- Geen schilfers, verstopping of zichtbare resten.
- Helpt statische lading in de stof te verminderen.
- Celebration geur met zachte tonen van rode rooibosthee.
- Milieu- en huidvriendelijk.
Bijpassende artikelen
Kenmerken en Wasinstructie
Soak - Merk informatie
Soak is het ideale wassmiddel voor lingerie, bh’s, badkleding en andere delicate stoffen. De formule is biologisch afbreekbaar, vrij van agressieve chemicaliën en vereist geen naspoelen. Hierdoor blijft het materiaal langer mooi en behoudt het beter kleur en elasticiteit. Verkrijgbaar in verschillende frisse geuren en handig voor zowel handwas als machinewas met fijnwasprogramma.


